עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
מעל לעשור כותבת ומבקרת אתרים בתחומים שונים, חייה ונושמת את הרשת.
חיפוש

ימי כיף לעובדים

02/07/2018 15:28
רונה
פיינטבול

הגיע הרגע הזה בשנה בו אתם רוצים לעצור את הטירוף ליום אחד בלבד ולהגיד לעובדים שלכם תודה? אין דרך מוצלחת יותר להראות להם שאתם מעריכים אותם ואת תרומתם לעסק שלכם מארגון יום כיף חגיגי, במיוחד עבורם. בואו לגלות כיצד משיגים גיבוש בין העובדים בחברה, איך יוצרים חוויות בלתי נשכחות בעסק שלכם, והכי חשוב, כיף גדול ביום אחד קסום ומופלא.


יום כיף לעובדים – הזדמנות של פעם בשנה


יום אחד בשנה יש לכם הזדמנות להרפות קצת מהלחץ בעסק ומניהול העובדים המאתגר, להוריד הילוך וללמוד להתחבר למי שעובד תחתיכם בדרך אחרת, דרך יצירתית ומעניינת, חווייתית ומהנה. אנחנו כמובן מדברים על יום כיף לעובדים, שבנוסף להעמקת ההיכרות שלכם איתם, גם יסייע להם להתקרב יותר אחד אל השני ולהתגבש, מה שצפוי לעזור להם בעבודת הצוות שלהם כבר ביום למחרת במשרד.

אז מדוע כה חשוב לא לדלג על יום כיף שכזה? בעיקר משום שעובד מרוצה הוא עובד טוב יותר. עובד שבא בכיף לעבודה יפיק עבורכם תועלת רבה יותר, והוא צפוי להישאר לעבוד בחברה בטווח הרחוק ולא להתפתות לעבור אל המתחרים שלכם. יום כיף תורם להווי של העובדים ומלמד אותם איך ליצור שיתופי פעולה אחד עם השני וכישורים רבים אחרים.



כל השיגעון מתחיל ברעיון


חוששים שלארגן יום כיף לעובדים זה כאב ראש? תתפלאו לגלות כמה זה פשוט. כל מה שאתם זקוקים לו זה איזשהו קונספט מעניין שיתאים לגילאי המשתתפים ויכול להוות עניין משותף להם. יש שיבחרו בנושא שקשור בתחום בו החברה עוסקת למשל, ויש שיחליטו לבלות סתם יום כיף בים או לשלב משימות תחרותיות ומשעשעות שכולם אוהבים. מה שלא יהיה, חשוב לזכור שהעיקר ביום הזה הוא ליהנות וליצור זיכרונות חדשים בחברה שלכם.


מקומות אפשריים ליום כיף לעובדים


היום קל למצוא מקומות ורעיונות טובים ליום כיף, ואפילו לא תצטרכו לנקוף אצבע ביום הזה אלא להשאיר הכול לצוות המנוסה של חברת ההפקות אתה בחרתם לעבוד לטובת המאורע. בין היתר, תוכלו לבחור בחוף הים כמיקום נחמד ליום כיף שלכם, פארק גדול או יער, ולתכנן מספר משימות והפעלות שיותירו את העובדים שלכם מרותקים עד כדי כך שלא יתחשק להם לחזור הביתה; משימות אתגריות אחד מול השני, משחקי פיינטבול ולייזר שיחלקו אותם לקבוצות המתחרות אחת בשנייה, משימות בקונספט תכניות ראליטי כמו למשל המרוץ למיליון או הישרדות, טיול אופניים מהנה ועוד.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: