עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
מעל לעשור כותבת ומבקרת אתרים בתחומים שונים, חייה ונושמת את הרשת.
חיפוש

פעילויות קיץ מהנות לילדים

24/06/2018 09:45
רונה
משחקי לייזר

תלמידי חטיבות הביניים והתיכונים יצאו לחופשת הקיץ שלהם. בעוד מספר ימים יצטרפו אליהם ילדי בתי הספר היסודיים וילדי הגנים. בכל שנה הורים מחפשים תעסוקה לילדים בימי החופש הגדול. אנו חפשנו ומצאנו עבורכם מספר פעילויות לקיץ שילדים יאהבו וירצו לחזור עליהן שוב ושוב. פעילויות קיץ מהנות לילדים שיוציאו אותם מהבית ומסביבת המסכים שהם כל כך מחוברים אליה. זה הזמן לאסוף כמה חברים, בני משפחה ומכרים ולהזמין אחת או יותר מהפעילויות הבאות.


 

קיץ אתגרי וכייפי לילדים


מצאנו כי ילדים מאוד אוהבים פעילויות של אתגר וחוויה. עד כמה שזה נשמע כמעט לא אופייני לילדים החיים בעולם הווירטואלי, אנו רואים כיצד הם נהנים מהפעילויות השונות. פארק אתגרים במרכז הארץ מציע מגוון רחב של פעילויות אתגריות המאפשרות לילדים להשתחרר וליהנות. מתחם פיינטבול ענק המשלב ירי בכדורי צבע, פארק חבלים חדש הכולל 8 מעברים אתגריים בגובה של 6 מטרים וגם מתחם לייזר טאג הרשמי האהוב ביותר על ילדים ובני נוער. במשחקי לייזר טאג עושים שימוש ברובי לייזר בעלי מנורות לד מיוחדות. לפני כל פעילות אתגרית וכל משחק, הילדים מקבלים הדרכה ועוברים איתם על כללי הבטיחות. מדריכים מקצועיים מלווים את הילדים לכל אורך הפעילות ומוודאים כי הם שומרים על כללי המשחק.

 

פעילויות לילדים בכל הגילאים


חשוב לבחור במקום המספק פעילויות לילדים בכל הגילאים, כך כאשר יוצאים לפעילות משפחתית, כל אחד יוכל למצוא מה לעשות. בפארק האתגרים שבדקנו מצאנו כי יש מבחר גדול של פעילויות אתגריות המותאמות לגילאים שונים גם לילדים וגם למבוגרים. ניתן ליהנות מקיר טיפוס מקצועי למבוגרים וקיר טיפוס לילדים. במקום ישנו מתחם קארטינג פדלים המשלב תחרויות בין צוותים עם המון הומור והנאה. מתחם מתנפחים גדול לגיל הרך ישעשע את הקטנטנים בזמן שאחיהם הגדולים משתוללים ונהנים. למעוניינים להתנסות בירי בחץ וקשת קיים מתחם ייעודי לכך ובו ניתן לתרגל את אמנות הלחימה העתיקה ולבדוק את כושר הדיוק שלכם. הקיץ הזה אתם יכולים ליהנות משפע פעילויות מהנות לילדים ולמבוגרים. בדרך זו תצליחו להפעיל את הילדים בחופש וגם ליהנות מזמן איכות משפחתי.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: