עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
מעל לעשור כותבת ומבקרת אתרים בתחומים שונים, חייה ונושמת את הרשת.
חיפוש

תעודת לידה מעוצבת מתנה ליולדת

19/06/2018 16:42
רונה

לידה היא אירוע מרגש לכל הדעות. תינוק או תינוקת חדשים הבאים לעולם ומצטרפים למשפחה, ממלאים את חיינו בשמחה. היום הזה כל כך מרגש שאנו רוצים לזכור כל חלק ממנו. באופן טבעי אנחנו רוצים לברך את היולדת ולפנק אותה במתנה. מתנה ערכית ומרגשת תשאיר רושם עז ותלווה את הילד לכל אורך חייו. תעודת לידה מעוצבת היא מתנה כזאת.


 

תעודות לידה מעוצבות


כשחושבים על מתנה ליולדת הנטייה המידית היא להזמין זר פרחים גדול או סלסלת שוקולדים. יש השולחים בגד לתינוק או מוצרים המתאימים לגיל לידה. כל אלה הם מוצרים מתכלים בסופו של דבר. הילד גדל והבגדים כבר לא מתאימים לו. אפקט הפרחים פג תוך שבוע ומוצרי הטיפוח לתינוק נגמרים גם הם. תעודות לידה מעוצבות הן מתנה מקסימה הנשארת כל חיים. תעודת לידה מעוצבת היא קוביית עץ מודפסת עם תמונת התינוק בה מצוינים כל פרטי הלידה. תיעוד מקסים של יום לידת התינוק הכולל: תאריכי הלידה העברי והלועזי, משקל הלידה, שבוע ההיריון ותמונת הילד או הילדה. ההדפסה היא איכותית ביותר ומתבצעת ישירות על העץ בטכניקה מיוחדת כך שהתמונה נשארת שנים רבות כפי שהיא ואינה דוהה או מתקלפת. את התמונה ניתן להניח על שולחן, שידה או אפילו לתלות על הקיר.

 

מתנה ליולדת מרגשת ובעלת ערך


גל האהבה המתפרץ בתוכנו עם לידת תינוק חדש, סוחף אותנו למקומות היפים ביותר שבנו. אנו רוצים לעטוף אותו בטוב ולהגן עליו. גם ההורים המאושרים לא יודעים את נפשם מרוב שמחה. תעודת לידה מעוצבת מאגדת את כל השמחה וההתרגשות מהיום הזה. איסוף הנתונים החשובים של יום הלידה והדפסתם על קוביית עץ מרכזת את המאורע המיוחד. מתנה ליולדת מרגשת ובעלת ערך הנשארת לתמיד. תעודת לידה מעוצבת לילד ראשון יכולה להתחיל אוסף של תעודות לידה מעוצבות בהתאם למספר הילדים במשפחה. ניתן כמובן לבחור עיצוב מתוך מבחר עיצובים אפשריים לפי טעמכם האישי. יש תעודות לידה מעוצבות המתאימות לבנים ותעודות לידה מעוצבות המתאימות לבנות. החשוב הוא שתהיה לכם מזכרת יפה ומרגשת מהיום המיוחד הזה.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: