עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
מעל לעשור כותבת ומבקרת אתרים בתחומים שונים, חייה ונושמת את הרשת.
חיפוש

סוגי הפרגולות יעשו לכם את הקיץ

17/06/2018 10:34
רונה


גינות פרטיות וציבוריות הפכו עם השנים למקום מפגש חברתי ומשפחתי. בבתים פרטיים עם גינה אנשים נוהגים לארח משפחה וחברים וליהנות מכל היתרונות של גינה בבית צמוד קרקע. בגינות ציבוריות נפגשים הורים וילדים לפעילות הפנאי בשעות אחר הצהריים והערב. בשני המקרים פרגולות משפרות בצורה משמעותית את החוויה של הבילוי בחוץ. במיוחד בקיץ הישראלי, אנו מחפשים כל העת מקומות עם צל ופתרונות הצללה. השמש הקופחת מחממת יתר על המידה ומסנוורת, דבר שמקשה עלינו את השהות בחוץ. פרגולות מהוות פתרון מצוין לבעיה זו בזכות הצל שהיא יוצרת. נעים לשבת תחתיה גם בגינה הביתית וגם בגינה הציבורית.


 

פרגולה רהיט חובה בכל גינה


בכל גינה ביתית כמעט אנו רואים פרגולה יפה המספקת מקור לצל ותוחמת את אזור הישיבה. מתחת לפרגולה נהוג להציב ריהוט גינה נוח, שולחן וכיסאות העמידים בתנאי מזג האוויר. פרגולה הפכה להיות פריט חובה בכל גינה בשל שפע היתרונות שיש בה. אנו רואים יותר ויותר פרגולות מותקנות בגינות פרטיות וציבוריות לרווחת מי שיושב תחתיהן. בגינות ציבוריות ובגני משחקים אנו רואים פרגולות עם ספסלים אשר נהנים מהם גם מבוגרים וגם ילדים. בגינות פרטיות שטח הפרגולה מהווה מקום לישיבה ולאירוח. על גג הפרגולה יש המתקינים מאווררי תקרה, תאורה, רמקולים וכדומה המשדרגים את הפרגולה והופכים אותה למקום בילוי של ממש. גם בדירות גג בבניין משותף בהן יש מרפסת גדולה, פרגולות מהוות חלק מהעיצוב של הגג. יש הנוהגים לשלב אדניות ועציצים גדולים מסביבה ולטפח אווירה של גינה קטנה על גג.


פרגולות עץ בשילוב חומרי גלם


ישנם סוגים שונים של פרגולות המיוצרות ומותקנות בטכניקות שונות. ישנן פרגולות המותקנות בצורה אופקית על קיר ללא קורות תמיכה אנכיות. ישנן פרגולות עץ הבנויות מקורות עץ חזקות המיועדות לתמוך במשקל יתר קורות העץ המותקנות על הפרגולה. אנו רואים העדפה ברורה של הקהל הישראלי להתקת פרגולות עץ. יש המשלבים את הפרגולה מעץ עם חומרי גלם שונים יוצרים מראה מקורי וייחודי. פרגולות עץ בשילוב מתכת, פרגולות עץ בשילוב זכוכית, פרגולות רעפים, פרגולות תלייה, פרגולות מעץ גושני, פרגולות מעץ אורן – הן רק חלק מההיצע הקיים בשוק. היופי בכך הוא שניתן היום לעצב פרגולות בכל צורה, חומר גלם וצבע בהתאם לטעם האישי שלכם. הפרגולה יכולה להיות גלית, משולשת, ישרה ובעלת זוויות שונות. מה שחשוב הוא להקפיד על בטיחות, התקנה מדויקת ולוודא כי הספק ממנו רכשתם את החומרים מעניק לכם אחריות על המוצר.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: