עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
מעל לעשור כותבת ומבקרת אתרים בתחומים שונים, חייה ונושמת את הרשת.
חיפוש

הנצחה בדרך ייחודית

04/06/2018 11:26
רונה

מעגל החיים הוא כזה המביא לנו שמחות קטנות ולעיתים גם המון עצב. כל לידה היא מאורע מרגש ויחד עם זאת כל אדם הנפטר משאיר אחריו חלל גדול ולא מעט כאב. הדואליות הזאת בחיינו ממחישה לנו בכל פעם מחדש עד כמה צריך למצות את החיים בכל רגע ורגע. אדם אהוב שנפטר והלך לעולמו משאיר לנו זיכרונות ולא מעט געגוע. אחת הדרכים להשאיר את הזיכרון חי בתוכנו היא הנצחה בדרך ייחודית.


 

מצבות מסלעים מיוחדים


כאשר חושבים על דרכים ייחודיות להנצחה, עולים במוחנו כל מיני רעיונות. יש החושבים על  פעילות מכוונת מטרה ויש החשובים על הנצחה באמצעות מצבה מיוחדת. כל רעיון או אמצעי אשר יגרמו לכם להתגבר על הגעגוע ולהביע אותו הוא טוב. היום, ניתן לייצר מצבות מסלעים מיוחדים אשר נאספו ממקומות שונים בארץ ומהעולם הרחב. מצבות מיוחדות מסלעים גדולים הן דרך להנציח אדם אהוב בדרך שונה ומיוחדת ממש כשם שהיה האדם אשר נפטר. לרוב אנו נחשפים למצבות סטנדרטיות העשויות שיש אפור ומנוכר. כולן נראות פחות או יותר אותו דבר. למצבות מסלעי מיוחדים ישנה אמירה אישית. הן מעידות על מחשבה עמוקה.


 

מצבות מיוחדות ומקוריות


מצבות יכולות להיות מיוחדות ומקוריות בכל מיני אופנים. אנו חושבים שמצבה מסלע גדול מעניקה נוכחות ומשקל. הסלעים השונים נשלפים מבטן האדמה ממקומות שונים בעולם. האקלים באותה מדינה משפיע על היווצרותו של הסלע. אנו רואים סלעים בעלי טקסטורות שונות ובצבעים שונים. על סלע מספר את הסיפור של המקום ממנו הוא הגיע. ממש כמו האדן אשר הלך לעולמו, כך גם הסלע עבר לא מעט עם השנים. ניתן להשיג סלעים חלקים ומבריקים, סלעים בעלי צבעוניות ייחודית, סלעים מחוספסים יותר או פחות. הרעיון העומד מאחורי מצבות מיוחדות ומקוריות הוא לאפשר למשפחה האבלה לתת ביטוי בדרך נוספת לעצב ולאבל שהיא שרויה בו בתקופה זו. לאבן הטבעית יש את היכולת לשקף ולו במעט סגנון חיים, רעיון ודרך חיים. עם כל הקושי הכרוך בדבר, כדאי לבדוק כיצד ניתן להנציח באמצעות מצבות מיוחדות
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: