עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
מעל לעשור כותבת ומבקרת אתרים בתחומים שונים, חייה ונושמת את הרשת.
חיפוש

מתקני תצוגה לתערוכות

29/05/2018 17:12
רונה

מבנה מרשים לתצוגה הולמת!

כאשר נערכים תערוכה חותרים להשיג את המראה המתאים והמושלם. חשוב לפנות אל חברה מקצועית שעוסקת בתחום. כדי להשיג את הטוב ביותר.


כולנו יודעים שהרושם החיצוני משפיע הרבה יותר מאלף מילים. כולנו מכירים גם את הפתגם שאין הזדמנות שניה להתרשמות הראשונית. מסיבה זו חשוב מאוד להשקיע בתפאורה ובמראה החיצוני. כאשר מדובר על תערוכה הדבר חשוב אף יותר. כיוון שכאשר מדובר על מקום בו עומדים מוצגים רבים יש לייחד את העיצוב הייחודי ואת המראה ההולם לכל חפץ. כדי שישמו לב אליו והוא יגרור את ההתייחסות ההולמת.כיצד לבחור פנימי למתקני תצוגה?


·       אפיון – בשלב הראשון יש לאפיין את המוצר שעתיד לעמוד על פנימי למתקני תצוגה. באיזה גודל מדובר? מה המראה שלו, ואיזה צבע יש לו? כמה פריטים עליכם להעמיד על המתקן? התשובות לשאלות אלו יעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ולקדם את שלבי הייצור.


·       נוחות - פנימי למתקני תצוגה צריך לאפשר לכם שימוש נוח ומועיל. לכן יש לתכנן אותו היטב כך שנוח יהיה להעמיד עליו את הפרטים וקל יהיה לארגן אותם מחדש בעת הצורך. לשם כך יש לבדוק את גודל המדפים ואת נוחות הגישה אליהם. שימוש נוח יאפשר לכם פעולות נכונות ללא מאמץ מיוחד.


·     מראה – קיימות כיום אפשרויות רבות. יש לבחור מתקן תצוגה בעל מראה מתאים למטרה. יש לדעת שלא צריך להגביל את עצמכם עם מוצרים קיימים. כי אם אתם פונים אל חברה מתאימה, ניתן לייצר עבורם מוצר מדויק ומותאם לצרכים שלכם. על מוצר כזה ניתן להדפיס מסר או לוגו. ובכך ליצור את המתקן לתצוגה מותאמת ומושלמת!


·      רושם ונימה – כדי שמתקן התצוגה יעשה לכם את העבודה, חשוב כי הוא ידבר בנימה מתאימה למוצר שתאם מציגים. למוצר יוקרתי חשוב לעצב מתקן תצוגה יוקרתי. אך עבור מוצרים עממיים יש לתכנן מתקן שמדבר בנימה פשוטה יותר. להתאמה יש חשיבות רבה באשר למראה הסופי של מתקן התצוגה.כדי להשיג את המוצר המושלם יש לפנות אל חברה מקצועית שעוסקת בתחום מתקני התצוגה. זו תוכל לקדם אתכם בבחירה ולהשיג עבורכם את הטוב ביותר.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: